Nowe, rewelacyjne rozwiązanie w nauce języków

Serwis Metoda Plus dzięki nowym pomysłom będzie jeszcze większym ułatwieniem w nauce niż w poprzednim roku. Do tej pory miałeś do dyspozycji książki, które my udostępniliśmy Tobie do dyspozycji dzieląc po kilka książek na każdy poziom. Teraz nadal będziesz miał do nich dostęp, ale powieści nie będą sztywno przypięte do danego poziomu. Bez względu na to, jaki poziom wybierzesz wszystkie powieści będą dla Ciebie dostępne. Możesz wybierać i przebierać dowoli.
          
          Dodatkowo udostępniliśmy możliwość wgrywania własnych tekstów. Jeśli masz dostęp do treści jakiejś książki to wystarczy za pomocą kopiuj i wklej umieścić tekst w serwisie na Twoim prywatnym koncie a następnie wybrać dowolny poziom by w tym tekście odpowiednie słowa zostały automatycznie zamienione na słowa tego języka, którego się aktualnie uczysz.
          
           Jeśli nie lubisz powieści, bo np. uważasz to za stratę czasu to możesz wgrać na własne potrzeby dowolny tekst, jakim dysponujesz. Może to być książka (ebook), którą zakupiłeś na własny użytek a więc możesz uczyć się na najnowszych przebojach wydawniczych, ale może to być także rozprawa naukowa, czy podręcznik z materiałem do nauki przewidzianym w twojej szkole. W ten sposób możesz "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", czyli ucząc się obcego języka uczysz się jednocześnie innego przedmiotu. To jest niesamowite ułatwienie i przyspieszenie nauki.
          Obecnie rejestracja jest darmowa, więc skorzystaj z okazji i załóż konto teraz!

Pozdrawiamy,
Zespół MetodaPlus.pl