Pakiet 4 pierwszy poziomów w promocyjnej cenie!

Metoda nauki angielskiego w naszym serwisie rozwija się prężnie. Obecnie mamy promocję na zachętę. W cenie 2 poziomów nauki angielskiego proponujemy dostęp do 4 pierwszych poziomów. Nauka angielskiego na tych poziomach jest bardzo precyzyjnie skoncentrowana na 200 najczęściej używanych słowach w tekstach angielskich. Jakakolwiek inna nauka angielskiego bez znajomości tych 200 słów nie ma sensu.
          
          Te 4 pierwsze poziomy dają ci zrozumienie tekstu angielskiego w 40 % To oczywiście jeszcze za mało żeby zrozumieć sens całych zdań, ale bez znajomości tych słów nigdy nie poznasz języka angielskiego. Te cztery poziomy to absolutna konieczność by zacząć rozumieć ten język. Możesz opanować te poziomy sięgając do słownika i wkuwając na siłę słowa. Metoda stara i skuteczna dla niektórych osób niestety nie dla wszystkich i bardzo szybo słowa te zapominamy, ponieważ są oderwane od życia. Nasza Metoda Plus jest metodą kontekstową, czyli słowa są umieszczone w szerszym opisie, który jest dla ciebie zrozumiały, ponieważ pozostałe słowa są w Twoim ojczystym języku. Nowe angielskie słówko bez trudu zakorzenia się w Twoim umyśli.
          
          Metoda progresji dodatniej jest rewelacyjnie skuteczna, ale ma inną wadę. Ponieważ nie przeszedłeś męczącego wkuwania, więc nie zdajesz sobie sprawy z tego, co umiesz. Zrozumienie tekstu odbywa się poza świadomością. Im mniej skupiasz się na nauce a więcej na akcji książki tym szybciej następuje nauka, ale Ty nie jesteś tego świadom. Żeby przekonać się o skuteczności tej metody musisz zmierzyć się z tekstem angielskim świadomie, czyli bierzesz jakikolwiek tekst i sprawdzasz ile słów rozumiesz. Dopiero w tym momencie otwierają Ci się oczy jak dużo już umiesz. A to dopiero początek czyli pierwsze cztery poziomy nauki języka angielskiego.
          
          Na obecnym etapie nie zdradzamy naszych metod nauki gramatyki, ale są tak samo łatwe i podświadome. Musisz tylko lubić czytać i mieć na to czas.
          
          Obecnie zachęcamy do skorzystania z promocji. Pierwszy poziom jest darmowy, ale kolejne 3 oferujemy w cenie 57 zł a więc taniej niż cena za 2 poziomy. Wakacje to najlepszy moment na czytanie skorzystaj z tego i naucz się rozumieć słówka angielskie.

Pozdrawiamy,
Zespół MetodaPlus.pl