Przydatne informacje

1. Co to jest Metoda Plus?2. Skuteczność metody plus3. Czy muszę coś umieć?4. Jak zamówić?5. Instrukcje6. Kontakt
Powrót do strony głównej

Co to jest Metoda Plus?

Czy metoda plus jest trudna?

     Metoda plus jest prosta i dziecinnie łatwa. Nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy umiejętność czytania w języku polskim. Tylko tyle! Jest do natychmiastowego zastosowania z błyskawicznym sukcesem.

Czy to jest metoda tłumaczeniowa?

      Sposób przyswajania słów nie polega na tłumaczeniu ich lecz na rozumieniu. Nawet nie zaglądając do słownika będziesz rozumiał sens słów dzięki kontekstowi czyli dzięki słowom sąsiadującym. Sukces metody polega na tym że słówka obce wchodzą na stałe do twojego słownictwa na równi z Twoim językiem ojczystym. Stają się synonimami czyli innym określeniem podobnie jak stało się ze słowem helikopter które jest synonimem polskiego śmigłowiec lub bokser które jest odpowiednikiem polskiego pięściarz. Używamy tych słów nie zastanawiając się nad tym że to słowa obcego pochodzenia.

Jakich języków mogę nauczyć się ta metodą?

      Metoda plus jest pomocna w nauce wszystkich języków ale pomaga także w nauce alfabetów egzotycznych takich jak: chiński, japoński, arabski, rosyjski i grecki. Rewelacyjne jest to że za pomocą metody progresji dodatniej możesz uczyć się kilku języków jednocześnie. Książka za książką powiększasz swoje słownictwo a nowe słowa traktujesz na równi z polskimi. Kiedy czytasz tekst w którym jest angielskie "and" to czytasz je jako polskie "i" co ciekawe robisz to zupełnie automatycznie jako coś oczywistego. Przy okazji zdobywasz nową umiejętność czytania wzrokowego co jest podstawą szybkiego czytania.