Przydatne informacje

1. Co to jest Metoda Plus?2. Skuteczność metody plus3. Czy muszę coś umieć?4. Jak zamówić?5. Instrukcje6. Kontakt
Powrót do strony głównej

Skuteczność metody plus

Najnowsza metody progresji dodatniej znana też, jako Metoda Plus bez problemu nauczy Ciebie słówek angielskich przy okazji czytania powieści bez potrzeby wkuwania czegokolwiek na siłę. Autor metody zauważył, że czytając różne książki także powieści powoli, ale systematycznie zwiększamy własny słownik. Im więcej czytamy tym bogatsze jest nasze słownictwo. Warto, więc ten fakt wykorzystać na potrzeby nauki słówek obcych. Wystarczy tylko stopniowo zwiększać ilość nowych słów w czytanych tekstach i w ten sposób zapamiętać najczęściej używane słowa. Poziom pierwszy zawiera 50 najczęściej występujących słówek i jest bezpłatny po to by pokazać Ci jak łatwa i skuteczna jest to metoda. Przekonasz się, że będziesz czytać teksty z wtrąconymi słowami angielskimi zupełnie tak samo jakby to były polskie słowa tylko, że nowo poznane.

Dwa pierwsze poziomy pomagają zapamiętać 100 popularnych słów angielskich a to zagwarantuje Ci zrozumienie tekstów angielskich w 30 %. Tylko 100 złów a już rozumiesz 30% tekstu. Są to słowa starannie wybrane z najczęściej używanych w języku angielskim. Może ci się wydać, że to tylko 100 słów, ale dzięki starannej selekcji są to słowa kluczowe dla szybkiej nauki słówek angielskich.

O to dowód. Zobacz sam jak często te słowa pojawiają się w tekście. Poniżej zamieściłem początek książki „Ania z zielonego wzgórza”. Zobacz, że zaznaczone na czerwono słowa to prawie 30% wszystkich słów w tym tekście. A do tego testu wykorzystaliśmy tylko 22 słowa.Tak, więc już 2 pierwsze poziomy zapewniają Tobie zrozumienie około 30% słów angielskich, jakie możesz znaleźć w tekstach pisanych. Celem tej metody jest jak najszybciej nauczyć Ciebie tylu słów byś rozumiał 70% tekstu czytanego w języku angielskim by później przejść do nauki dalszych słówek już z elementami gramatyki, którą także w tak łatwy sposób się nauczysz, bez wkuwania, czegokolwiek na pamięć. Nauka podzielona jest na poziomy każdy po 50 słówek. Pierwszy poziom jest bezpłatny byś mógł osobiście przekonać się jak bardzo ta metoda nauki jest łatwa i skuteczna. W systemie wybierasz, poziom, którego chcesz się uczyć lub dowolną liczbę poziomów. Na początku nauki pomocą są podpowiedzi. Wystarczy najechać myszką na jeszcze nieznane Ci słowo by otrzymać podpowiedź. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz sięgać do słowników a sam nauka jest szybka i łatwa. Najlepiej sam się o tym przekonaj. Zarejestruj się by wykorzystać poziom pierwsza bezpłatnie.